Przez kilkanaście lat doświadczeń wypracowaliśmy wraz z naszymi Klientami i Partnerami skuteczny model współpracy.

Jak działamy?

  1. Jeśli po wizycie u nas lub pomiarach zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, pobieramy zaliczkę w wysokości 30-40%.
  2. Jeśli akurat nie dysponujemy na miejscu wybranym produktem, zlecamy wykonanie u producenta. Zamontowane okna możesz mieć nawet w ciągu 24 godzin!
  3. Przeciętny termin zleceń, zarówno na okna, jak i na inne produkty (drzwi, bramy, rolety, żaluzje fasadowe) na Śląsku zajmuje ok. 2 tygodni.

Dysponujemy dużym wyborem wysokiej jakości okien, drzwi, żaluzji i bram. Postaw na doświadczenie i pozwól sobie pomóc w trudnej sztuce wyboru. Umów się na niezobowiązujące i bezpłatne spotkanie z naszym przedstawicielem pod numerem 32 268 43 54.

Dzięki wieloletniej współpracy i doświadczeniu naszych doradców możesz liczyć na atrakcyjne oferty. Oprócz doradzania i sprzedaży zajmujemy się także montażem za pomocą najnowocześniejszych technologii – do każdego typu produktów mamy oddzielną profesjonalną ekipę.

Na montaż udzielamy 3-letniej gwarancji. Okna, drzwi, bramy, żaluzje fasadowe – na Śląsku wszystko w jednym miejscu – Okna Śląsk! Polecamy zwłaszcza okna w tzw. ciepłym montażu, nowoczesnej technologii, która ogranicza ryzyko błędu w montażu, zapewnia lepszą izolację cieplną oraz ogranicza dostawanie się wilgoci do środa. Każde okno, które oferujemy, można bez problemu zamontować tą metodą.


    Zamów wycenę TELEFONICZNIE

    732 833 337

    Zamów wycenę ONLINE