W czym możemy Ci pomóc ..

Vetrex

Jesteśmy autoryzowanym salonem sprzedaży okien marki Vetrex ( okna na profilach VEKA ),

Vetrex to firma z wieloletnim doświadczeniem, dostarczająca okna dla całej Europy,

Więcej informacji o produktach Vetrex kliknij tutaj – Vetrex – produkty

Wybraliśmy dla naszych klientów również okna z oferty Brugmann i Salamander

Fabryka okien i producent stolarki PCV różnego rodzaju Termo Profil to wszechstronny i solidny wytwórca.

Odpowiednio dobieramy do swojej oferty ich najlepsze modele okien:

  • Bluevolution 82,
  • Prestige vip,
  • Perfect vip,
  • Schucco SI 82.

Więcej informacji

Illbruck

Firma Illbruck tworzy metody i systemy montażowe okien pozwalające na ich solidne zamocowanie niezależnie od modelu i kształtu. Jedną z polecanych przez nas metod jest ciepły montaż okien, o którym więcej przeczytasz w Zanim wybierzesz.

Jesteśmy również dystrybutorem:

Firma ta nie tylko specjalizuje się w produkcji dachówek i cegieł, ale również wytwarza większe elementy, np. parapety. To właśnie one znajdują się w naszej ofercie. Będą się komponować idealnie z naszymi oknami!

Katowice i cały Śląsk znają tę markę jako synonim solidnych drzwi zewnętrznych. Gerda to uznana już polska spółka dbająca o nowoczesne i bezpieczne rozwiązania. Chcesz obejrzeć ich produkty?

Krajewski to solidny, lokalny (Gliwice) producent rolet różnego rodzaju. Okna Śląsk stawiają na współpracę ze sprawdzonymi lokalnymi wytwórcami. Chcesz, byśmy pomogli Ci znaleźć coś konkretnego? Zadzwoń pod 32 307 20 72, razem damy radę!

Firma Selt to uznany producent markiz, żaluzji fasadowych i innych zewnętrznych instalacji przeciwsłonecznych. Działa na rynku od ponad 30 lat! Okna Śląsk zajmują się dystrybucją

Szeroki wybór modeli oraz kolorystyki wszystkich produktów, idealne dla domów i mieszkań w każdym stylu.

W branży bram i ogrodzeń Wiśniowski to powszechnie znana marka o solidnej pozycji. Oferuje zarówno bramy garażowe, jak i przemysłowe oraz ogrodzenia. Zapoznaj się z produktami tej firmy i znajdź coś dla siebie!

To kolejny producent drzwi, którego dystrybutorem są Okna Śląsk. Produkty tej firmy doskonale uzupełniają naszą szeroką ofertę drzwi i pokazują, że można mieć nie tylko drzwi Gerdy w Katowicach! By wybrać najodpowiedniejszy model skontaktuj się z naszym doradcą pod 32 307 20 72.

Ta ciesząca się od lat uznaniem wszechstronna firma ma w swojej szerokiej ofercie wiele produktów, my stawiamy na dystrybucję ich drzwi. Wybieramy najlepsze drzwi najlepszych firm!

Obok Gerdy uznaną marką są wytwarzane przez firmę Entra drzwi Asilo. Wyróżniają się nie tylko solidnością, ale również estetycznym wykończeniem. Sprzedajemy drzwi zewnętrzne w niezłych cenach. Sprawdź sam!

Jak działamy?

  1. Jeśli po wizycie u nas lub pomiarach zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, pobieramy zaliczkę w wysokości 30-40%.
  2. Jeśli akurat nie dysponujemy na miejscu wybranym produktem, zlecamy wykonanie u producenta. Zamontowane okna możesz mieć nawet w ciągu 24 godzin!
  3. Przeciętny termin zleceń, zarówno na okna, jak i na inne produkty (drzwi, bramy, rolety, żaluzje fasadowe) na Śląsku zajmuje ok. 2 tygodni.